خانه آرا در یک نگاه

گروه مبلمان خانه آرا بطور رسمی فعالیت خود را از سال 87 آغاز و در ادامه با ارتقاء سطح دانش در زمینه طراحی، ساخت و تولید انبوه با بیش از 5000 متر فضای تولیدی به عنوان یک برند با طراحی اختصاصی و ثبت شده وارد بازار گردید. برای شروع طرح های محصولات با طراحان زبده در این زمینه آغاز و در ادامه برای بهبود روند تولید و یکپارچگی در طرح های محصولات، اقدامات درون سازمانی انجام گرفت.

در حال حاضر گروه خانه آرا متشکل از اتاق طراحان، مجموعه سازندگان و رنگ دوستان، واحد کنترل کیفیت و در نهایت گروه حمایت کننده تولید تشکیل شده است، باور ما بر این است که برای ایجاد یک برند مطمئن و قابل اعتماد نیاز به شنیدن صدای مشتری و رسیدگی به نیازهای آنها وجود داشته و لذا برای رسیدن به این مهم، مجموعه با همکاری با نمایندگان فروش در تهران و سراسر کشور، فعالیت مشتری مداری خود را آغاز و برنامه های متعددی اعم از بررسی رضایت مشتری، رسیدگی به امور مشتریان از طریق شبکه های قابل دسترس و با راه اندازی سیستم ثبت سفارش و خرید محصولات بصورت آنلاین امکان دسترسی مشتریان را ساده تر و مطمئن تر در نظر گرفته است.

چشم انداز ما شناخته شدن به عنوان یک برند نوآور ایرانی با تلفیق هنر اصیل ایران با دنیای مدرن و ایجاد اطمینان و رضایت در ذهن و نگاه مشتریان و ذینفعان می باشد.

ماموریت گروه خانه آرا

  1. ارزش نهادن و ترویج هنر ایرانی و ارتقاء سطح کیفیت در تولید داخلی
  2. استفاده از نیروهای متخصص و مستعد در حوزه های مرتبط
  3. نوآوری در تولید محصولات در جهت نیاز مشتریان
  4. ارائه محصولات متنوع در جهت پوشش اقشار جامعه و سلایق ایرانی

ارزش های نهادینه شده در خانه آرا

  1. صداقت و درستی
  2. نوآوری در طراحی و تولید
  3. مشتری مداری
  4. کار گروهی